Facebook Reklam Danışmanlık

Facebook reklamını etkin kullanmak isteyen firmalara Social Ads Tool ile yönetim hizmeti sunuyoruz, Facebook remarketing, Facebook dönüşüm raporlama, Facebook ucuz TBM gibi ihtiyaçlarınızı sizin adınıza sabit bir ödeme karşılığında uzmanlarımız Social Ads Tool ile hesabınızı yöneterek sağlıyor. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın >>

Google Reklam Danışmanlık

Google reklamı etkin kullanan firmalar için ideal bir hizmet olan İf Platin, internet reklamlarınızın sizin adınıza sabit bir ödeme karşılığında uzmanlarımız tarafından yönetilmesini sağlamaktadır.

Google Analytics Danışmanlık

İf Analytics web sitenize yapmış olduğunuz reklam yatırımını etkin raporlamanızı ve raporlar üzerinden stratejik kararlar almanızı sağlar.

WebSite Dönüşüm Danışmanlık

Web Siteniz her yeni 100 ziyaretçiden belirli bir oranda yeni satış veya kayıt alır. Website dönüşüm danışmanlığı ile sitenizin mevcut dönüşüm oranı artırılır. Websitenizin dönüşüm oranı arttığı için reklam yatırımınız daha fazla kazandırır.

Güncelleme Hizmeti

Güncelleme hizmeti ile blog, forum veya web siteniz periyodik olarak firma haberleriniz, mevcut ürünleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda güncellenir.

Editör Hizmeti

Editör hizmeti markanızın ve/veya ürününüzün beklentileriniz doğrultusunda internette tanıtılmasını sağlar.

İnternet Kontrolünüz Altında

İnternetin pazarlama gücünü işletmeniz için hayata geçirin.

Proaktif, tecrübeli İf ekibi hedefleriniz doğrultusunda size kurumsal destek veriyor.

İnternet Reklam Danışmanlığı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorum »

Kategoriler

Fazla Ziyeret Edilen Hizmetler

  • ?p=1
  • /?p=28
  • ?p=31
  • ?p=43
  • /?p=50
  • /?p=54